ОТГ Покровск

Правила розміщення реклами

Ваше оголошення розміщуватиметься на нашому сайті БЕЗКОШТОВНО. Після відправки форми протягом 3 робочих днів ми його перевіримо і розмістимо на сторінці дошка оголошень.

Відображатиметься на сайті оголошення протягом 15 днів, після цього ви зможете скористатися повторним розміщенням. Якщо оголошення вже не є актуальним, ви повинні повідомити нам про це. Написавши на пошту: hello@levelhub.com.ua

1. ПРАВИЛА ДЛЯ ДОДАВАННЯ

Ознайомившись та погоджуючись з цими правилами при додаванні оголошення або реєстрації, ви автоматично даєте згоду на обробку Ваших персональних даних (Вся обробка здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних").

Уважно перевіряйте граматику та пунктуацію у тексті, якщо у Вас місцями пропущені прогалини, дивіться за кількістю символів. Не більше 1000 символів із пробілами.

УВАГА! Якщо ви побачили на нашому Сайті опубліковане оголошення з Вашими даними, але публікували його не ви, ви маєте право вимагати його видалити.

Вам потрібно особисто звернутися до нас та підтвердити Ваші контактні дані (паспортні дані, телефон).

У разі, якщо подібні ситуації повторюватися, у редакції залишається право занести номер Вашого телефону до чорного списку.

2. РОЗМІЩЕННЯ

Щоб розмістити оголошення на Сайті, потрібно заповнити форму для розміщення реклами.

Користувач:

 • відповідальний за діяльність;
 • розміщуючи товар чи послуги, підтверджує, що має право на продаж чи надання цієї послуги;
 • має право продавати будь-які товари, що належать йому на Сайті, відповідно до чинного законодавства України;
 • має право розміщувати рекламу з будь-якою пропозицією послуг за умови дотримання ними норм чинного законодавства України.

У момент подання оголошення з послугами, які вимагають/підлягають ліцензуванню, необхідно вказати в тексті оголошення номер ліцензії та назву організації, яка видала ліцензію.

Якщо Користувач зареєструє товар чи послугу, порушуючи умови цієї Угоди або чинне законодавство, модератор має право видаляти та не публікувати рекламу.

Перед публікацією оголошення на сайті, вони обов'язково проходять пост модерації.

Адміністрація та модератори сайту:

 • вправі внести зміни до тексту оголошення, що стосуються пунктуації та орфографії, не торкаючись загальний зміст оголошення;
 • вправі помістити оголошення в іншу рубрику у разі якщо знайшли більш підходящу до оголошення;
 • вправі обмежити кількість оголошень від одного Користувача з метою зручності відвідувачів без будь-яких пояснень, відмовитися публікувати, якщо оголошення не відповідають темі обраних розділів або цій Угоді.
Фотографія, яка показує пропонований користувачем продукт/послугу, повинна співпадати з текстом оголошення. На фото повинен відображатись лише запропонований об'єкт.

Компанія "LevelHUB" не несе відповідальності за зміст оголошення або гіперпосилання на ресурси, зазначені в описі оголошення.

3. ІНФОРМАЦІЯ, НАДАНА КОРИСТУВАЧЕМ

Ви не можете надавати інформацію з порушенням правової політики Сайту, цієї Угоди або прав третіх осіб, зокрема, вона не повинна містити:

 • дані, які порушують особисті права третіх осіб або їх інтелектуальної власності;
 • інформацію, яка буде спричиняти зловживання довірою, обманом та шахрайством;
 • дані, що призведуть до укладання угод із краденою чи підробленою річчю;
 • інформацію, що порушить чи посягає на власність, комерційну таємницю, право недоторканності приватного життя третіх осіб;
 • персональну або визначальну інформацію про іншу особу, без її повної/вираженої згоди;
 • інформацію, яка своїми відомостями ображає чиюсь честь, ділову репутацію та гідності;
 • інформацію з наклепом та погрозами;
 • інформацію, що носить непристойний, порнографічний характер;
 • інформацію, що визначається як «спам» чи брехлива комерційна реклама;
 • інформацію, що включає дискримінацію за всіма ознаками;
 • інформацію щодо заробітку в Інтернеті;
 • дані рекламного характеру під які підкріплені і запропоновані конкретні товари чи послуги;
 • інформація, яка іншим чином порушує чинне українське законодавство.
4. ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМ МОДЕРАТОР САЙТУ ВИДАЛЯЄ ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення можуть бути видалені з наступних причин:

У тексті неповна інформація про товар/послугу.

Інформація в оголошення суперечить чинним Умовам користування сайтом та/або українським законодавством.

Некоректна інформація в оголошенні.

Текст оголошення складено з використанням верхнього регістру, за винятком перших літер великих слів та власних назв. Цілком у верхньому регістрі можуть бути написані лише абревіатури.

Текст містить повторювальні знаки оклику і питання, багатокрапки та інші розділові знаки, небуквенні символи. Приклад неправильного написання: "****Продам машину, терміново !!!".

У тексті безліч орфографічних та пунктуаційних помилок, немає роздільних прогалин.

Причини видалення фотографій Користувача:

Використовуючи послуги Сайту, Користувач погоджується, що несе повну відповідальність за зміст оголошення, опубліковане ним.

Адміністрація Сайту має право не відповідати на запитання Користувачів, задані у форму зворотного зв'язку. Також адміністрація залишає за собою право без пояснення причин заблокувати або видалити профіль Користувача.

Для підтримки високої якості надання послуг Компанія має право обмежити кількість активних оголошень Користувача, а також обмежити його дії на Сайті.

Компанія залишає за собою право на заборону доступу до Сайту Користувача, якщо він неодноразово порушував умови чинної Угоди.

Користувач, який два або більше разів порушував правила Сайту та права третіх осіб, вважатиметься неодноразовим порушником.

Компанія має право на видалення або відключення профілю Користувача в будь-який момент, а також, не несучи відповідальності перед Користувачем та третіми особами видалити всі розміщені оголошення Користувача.

Компанія залишає за собою право на власний розсуд відкидати, видаляти або переміщувати будь-яке оголошення на Сайті за порушення чинної Угоди або положень українського законодавства.

Користувач може подати скаргу з питань роботи Сайту на цьому ел. адресою: hello@levelhub.com.ua, скарга буде розглядатись протягом семи робочих днів з моменту отримання.

6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ

Користуючись сервісом Сайту, Користувач дає згоду, що він використовує Сайт та його функції на свій страх і ризик, повністю оцінює та несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених оголошень, а Організація в числі керівництва співробітників та агентів не несе відповідальності за зміст оголошень , за можливі втрати та збитки, що утворилися внаслідок використання розміщених оголошень на Сайті.

Компанія не є організатором угоди або її стороною.

Даний Сайт є торгово-комунікаційною платформою, на якій Користувачам надано можливість розміщувати дозволені законом товари та послуги, для реалізації продажу та придбання у будь-який час, звідки завгодно за будь-якою ціною.

Компанія не має можливості контролювати достовірність інформації, розміщеної в оголошеннях. За шкоду, заподіяну внаслідок угоди або неналежної поведінки однієї зі сторін, Компанія відповідальності не несе.

Компанія не відповідальна за будь-який несанкціонований доступ/використання серверів Компанії та будь-якої інформації про користувачів, що зберігається на них, а також за будь-які помилки, віруси, «троянські коні» тощо, які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами.

Конфлікти та суперечки між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Компанії.

Поза контролем Компанії знаходиться якість, безпека, законність та відповідність товару чи послуг до їх опису, ймовірність Користувача реалізувати/продати або придбати товар, послугу.

Факт розміщення на Сайті не є гарантією, що пропозиція/продаж/придбання товару чи послуг є дійсною та легальною.

Організація її керівництво, співробітники, агенти, ні за яких умов не несуть відповідальності за пряму/непряму/випадкову/спеціальну шкоду та штрафні збитки (навіть якщо було попередження Організації про можливу шкоду) в результаті використання Користувачем сервісів Сайту, включаючи випадки, коли шкода відбулася від неправильного використання Сайту

Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Компанією агентських відносин, відносин товариства, відносин із спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.

Повернуться до форми подачі оголошення.